Start A Petition
 
 

Hunter L.

Arrington, TN, USA
male
Joined Aug 7, 2017
What I Want to Do:
Causes:
Activities:


 
Jak O Nie Dbać I Co Jest Ważne?

ortosensis-marki.pl kilka praktycznych wskazówek, jak zadbać kolana, by były sprawne i służyły nam przez długie lata. Bóle stawów, najczęściej związane z ich obciążaniem ( w zaawansowanej fazie także bóle spoczynkowe), ograniczenie zakresu ruchów mogą być efektem nieodwracalnego i postępującego procesu zużycia szkieletu. Choroba rozpoczyna się zwykle od chrząstki stawowej obejmując wszystkie elementy tworzące połączenie kostne. Dolegliwość dotyka zwykle osoby po 50 roku życia, zdarza się jednak i u osób młodszych. U 50 procent chorych pytanie przyczynę choroby zwyrodnieniowej pozostaje bez odpowiedzi.
z wlasnego doświadczenia wiem, że kilku psom nie pomogły artholexy i podobne, zaś CANOSAN zdziałał cuda, choćby na przykładzie 14letniego psa który nie mógł podnieśc się z podłogi (zwyrodnienia kręgosłupa) + dysplastyk, prawa łapa. Po kilku tygodniach pies wstaje bez problemu, biega, aportuje.. tak już od 8 miesiecy. Moja suka tez dostaje (zwyrodnienia kregoslupa) teraz nawet juz jej łapy nie drętwieją.. Znajomy hodowca podaje profilaktycznie psom w hodowli, całkiem fajnie to wygląda.. od nas forumowicze tez podawali swoim dysplastycznym psom i była poprawa.
Przyczyną bólu kolan i związanych z tym problemów ruchowych są najczęściej zmiany zwyrodnieniowe stawów, które mogą być wywołane wieloma czynnikami. Do najczęstszych należą przyczyny wtórne - np. urazy, złamania czy zapalenia ropne (wywołane np. gronkowcem). Zdarza się, że przyczyną problemów jest nieprawidłowa budowa stawów lub różnica w długości kończyn, która sprzyja powstawaniu zwyrodnień oraz niedobory hormonów odpowiedzialnych za wzrastanie kośćca.
Nigdy nie zapomnę swojej pierwszej wizyty u gastrologa: po pięciu minutach wywiadu zdiagnozował u mnie zespół jelita drażliwego i zaordynował tabletki, które oczywiście nie pomogły. Łatwiej jest zapisać lek uśmierzający objawy, niż szukać przyczyny schorzenia. Nie ma się co oszukiwać: diagnostyka jest droga, a i nie wszyscy pacjenci są na tyle zainteresowani stanem własnego ciała, by zastanawiać się nad źródłem bólu czy innego problemu. Wziąłem tabletkę? Przeszło? To wystarczy!
W życiu nic nie jest czarno-białe. Tyczy się to także jedzenia: rośliny mogą zawierać związki dla nas szkodliwe, jednak obfitują także w mikro i makroelementy oraz witaminy. Ważne jest, by w miarę możliwości codziennie nie jadać tego samego i odpowiednio dozować dawki danego pokarmu. A dieta typowego Europejczyka niekiedy przez lata składa się z tych samych produktów, jadanych w różnych odsłonach: możemy dziś wypić jogurt, jutro zjeść ser, a pojutrze posmarować kanapkę masłem - ale to wciąż będą te same białka mleka, organizm nie odczuje różnicy! Bardzo łatwo również „przedawkować” rośliny psiankowate: na śniadanie chleb z ketchupem, na obiad ziemniaki, a na kolację papryka do schrupania… Nadmiar glutenu w diecie to niemal oczywistość: codzienny chleb i bułki, do tego panierka na mięsie, makarony, pizza, ciasta, ciasteczka, batoniki… Więcej na ten temat przeczytacie we wspomnianej powyżej książce „Dieta Dobrych Produktów” dr Ewy Bednarczyk-Witoszek.

 
Personal Professional Contact Singles
Joined Aug 7, 2017 Activist Aspirations undeclared 
Here for Meeting Friends, Dating, Support a Cause 
Group Host of none yet
Groups (AGR) A Green Road, Amnesty International, Cat Lovers, Defenders of Wildlife, Defenders of Wildlife Action Fund - Electing Pro-Wildlife Leaders, Dog Lovers, Earth Day, Greenpeace, Habitat for Humanity, Healthy Cooking, Healthy Living Network, Hungersite.com, Jane Goodall Institute: Race for the Primates, Mother Jones more »
Hometown  
Homepage  
Birthday Oct 14, 0000  
Languages  
About Me
  Introduce yourself to Hunter
  Lifestyle
Pets  
Activist Aspirations
Political Leaning
Religions  
Eating Habits  
Wild Fact About Me
My Philosophy
What Gives Me Hope
If I were Mayor, I'd make the world a better place by
What/who changed my life and why
What Bugs Me  
Passions  
Inspirations  
What Scares Me  
  Favorites
Role Models  
Quotation
Interests  
Books  
Music  
Movies  
TV Shows  
Favorite Foods  
Favorite Places  
Can't Live Without  
  Introduce yourself to Hunter
 
My Thank You Notes
Friends of Hunter
none yet

My Butterfly Rewards

Most recent activity (up to 500 gifts shown)


  I’ve earned Butterfly Credits
  Comment Board
  No comments yet. Add one!
  Kudos
  no testimonials yet
  Profile theme: "C2C Default"   |    as your profile theme
  Flag as Inappropriate

  New to Care2? Start Here.