Start A Petition
 
 

Sharpe P.

Jennings, FL, USA
female
Joined Jul 2, 2017


 
´╗┐Wiedza Jazdy PRACA


Zapraszamy do odwiedzenia zaznajomienia się z podażą wrocławskiego Ośrodka Szkolenia Kierujących Koszela. Nasze produkty charakteryzują się szeroką dostępnością, wysoką znakomitością i ceną przystępną na rzecz klienta. Szkoła edukacji jazdy GALANT dysponuje znakomitą infrastrukturą, pozwalającą na zachowanie szkoleń dla przyszłych kierujących na najwyższym poziomie. Jazdy wolno ustalać indywidualnie, szkolimy przy godzinach od 5 rankiem do godziny 23, dopuszczalne są jazdy również przy sobote i niedziele, dysponujemy kilka samochodów i pięć instruktorów by umożliwić bezstresowy i szybki kurs.
Z największą przyjemnością doradzamy i pomagamy naszym kursantom przez cały czas odbywania się nauki aż do zdobycia prawa jazdy. Szkoła Jazdy „WIERZBAK” oferuje pomoce w ramach szkolenia kandydatów dzięki kierowców i kierowców dzięki kat. Powstaje to z wysokich kompetencji zawodowych i osiągnięć w całej szkoleniu kandydatów na kierujących i kierowców - starczy nadmienić że jest określonym z nielicznych INSTRUKTORÓW TECHINIKI JAZDY w Polsce spośród uprawnieniami na wszystkie klasy pojazdów.
Uzyskanie Świadectwa Kompetencji Zawodowej z wbiciem systemu kodowania 95 do prawa podróży. Trójmiejski symulator produkowaniu norweskiej, oznaczony symbolem AS1300 jest jedynym urządzeniem tejże klasy jakie działa w Polsce. Można w czas trwania wykładów lub praktycznej jazdy zabezpieczyć „na pewniaka” swoje dwa koła! Przedsiębiorstwo uzyskało Certyfikat Systemu Zarządzania Kategorią wg norm ISO przy 2006 r. potwierdzając obok tym profesjonalizm oferowanych ofert począwszy od pierwszego kontaktu telefonicznego z klientem po test kończący kurs prawa podróże.
Na warsztaty chodziłem do innego ośrodka w Zabrzu gdzie poboczne godziny jeździłem do Bytomia do Pana Stanisława Materiału polecił mi mój kolega. Telefon jest podany dzięki stronie osk fenix lecz podaje 603 610 496 Najlepszy instruktor. Polecam. Bardzo jej za wówczas dziękuję za wytrwałość, wytrwałość a przede wszystkim motywację mnie i pomoc po dążeniu do celu Jeśliby nie Pani Gosia zapewne musiałabym czekać jeszcze kilkanaście lat, aż moje latorośle dorosną i zrobią ustawa jazdy i będą nam wozić Najważniejsze nigdy się nie poddawać Polecam jak i również bardzo dziękuję.
Korzystając pochodzące z naszego serwisu zaoszczędzą Państwo czas na znalezienie nieodzownych informacji dotyczących nauki podróże, oraz pieniądze korzystając pochodzące z licznych promocji, które świadczy szkoła jazdy Ekspert. http://www.safedriving.com.pl/kurs-doszkalajacy-umiejetnosci-przed-egzaminem/ kategorii B jest w stanie ciągnąć przyczepę lekką wyjąwszy hamulca dopuszczalnej masie kompletnej (d. m. c. ) 750kg lub przyczepę lepszej d. m. c. jednak z hamulcem najazdowym.

 
Personal Professional Contact Singles
Joined Jul 2, 2017 Activist Aspirations undeclared 
Here for Meeting Friends, Dating, Support a Cause 
Group Host of none yet
Groups (AGR) A Green Road, Amnesty International, Cat Lovers, Defenders of Wildlife, Defenders of Wildlife Action Fund - Electing Pro-Wildlife Leaders, Dog Lovers, Earth Day, Greenpeace, Habitat for Humanity, Healthy Cooking, Healthy Living Network, Hungersite.com, Jane Goodall Institute: Race for the Primates, Mother Jones more »
Hometown  
Homepage  
Birthday May 07, 0000  
About Me
  Introduce yourself to Sharpe
  Lifestyle
Activist Aspirations
Political Leaning
Wild Fact About Me
My Philosophy
What Gives Me Hope
If I were Mayor, I'd make the world a better place by
What/who changed my life and why
  Favorites
Quotation
  Introduce yourself to Sharpe
 
My Thank You Notes
Friends of Sharpe
none yet

My Butterfly Rewards

Most recent activity (up to 500 gifts shown)


  I’ve earned Butterfly Credits
  Comment Board
  No comments yet. Add one!
  Kudos
  no testimonials yet
  Profile theme: "C2C Default"   |    as your profile theme
  Flag as Inappropriate

  New to Care2? Start Here.